Ismail YK Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toplam Mesajınız : 0

Kayıt OlKayıt Ol  Forum KurallarıForum Kuralları  Latest imagesLatest images  AnasayfaAnasayfa  AramaArama  İsmail YK Fanİsmail YK Fan  Giriş yapGiriş yap  

Aşk'a Layık Olmayanlara

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Aşk'a Layık Olmayanlara Empty27.06.09 9:22
Birgül
Haydi Bastır

Birgül

Kadın Kayıt Tarihi : 18/06/09

Aşk'a Layık Olmayanlara Vide
MesajKonu: Aşk'a Layık Olmayanlara   

AŞK’a layık olmayan sana yazıyorum bunları!!

yüreğimdeki acılarla sona ermiş sevdanın şaheserine yazıyorum. bir mucize sandığım bu sevdanın bitişine çağırıyorum seni. gör istiyorum kaybettiğin sevgi dolu kalbin cesaretlenişini ve duysun istiyorum sevgi dolu sözcüklere alışmış kulakların haykırdığım nefretimi…
bir zamanlar “mem û zin” i anımsatan sevdamız vardı hani hep olmasını istediğimiz, o yokken titrediğimiz… bir zamanlar yüreği sevda kokaN bir beN vardı! sevdası uğruna kendini hiçe sayaN ve ölse de sevdasını yaşatmaya ant içen ve bir zamanlar taşlaşmış kalbiyle sevdayı yaşamaya çalışan sen vardı! hiçbir şeye layık olmayan hani. Ama Ne büyük acıdır ki hayatın gerçeğidir sandığım aldanışımı fark edemedim ve hep acı da olsa aynı yolda ilerledim…
yüreğime diktiğin acı fidanı büyüyüp ağaç hâline geldiğinde fark ettim yüreğimde bir acı ağacının olduğunu! İşte bu yüzdeN lâyık değilsin belkide hiçbir şeye…
oysa sana geldiğimde toydu yüreğim ve sen o toy yüreğe vazgeçememecesine sevmeyi öğretendin, ızdırapların en büyüğünü Yaşatan ve gözyaşlarının hiç dinmeyenini akıtan… ilk “seviyorum” sözcüğünü kulağıma fısıldayıp ardından o sevgiyi Nefrete dönüştüren ve bir zamanlar BENDE hiç UNUTULMAYAN’ dın! bil istiyorum yüreğimde yerinin taştan farksız olduğunu ve anla istiyorum sana verdiğim değerden pişmanlık duyduğumu. İşte bu yüzdeN yazıyorum sana bunları! ben yazmazsam hiçbir zaman bilmeyeceksin Nasıl bir yüreğe sahip olduğunu, ben yazmazsam anlamayacaksın bana çektirdiklerini ve ben yazmazsam hâlâ sana âşık olduğumu, hâlâ yüreğimin sende olduğunu düşüNüp buna inanacaksın ömrün boyunca…
bu sevdanın bitişine gelirken alay edercesine geleceksin biliyorum lâkin beni görmeyip bunu okuyunca şaşıracaksın! Nasıl böyle bir şey yapabildiğimi ve Ne oldu da bu kadar cesaretlendiğimi anlayamayacaksın. sana olan Nefretim çınlayınca kulaklarında olduğun yere yıkılacak ve umduğunu bulamadığın içiN daha çok yanacaksın! ve işte tamamen o zaman öldüreceksin bendeki SEVGİNİ ve NEFRETİNİ…
sen ve seni hatırlatacak hiçbir şey kalmayacak bende. “yaşandı ve bitti” dercesine coşkulu bakacak gözlerim… gözlerindeki o parıltı, dudaklarındaki o kahkaha yok diyenlere medyaN okurcasına yükselecek kahkahalarımda!!!
aşka lâyık olmayan ve taşlaşmış kalbinin esiri olmuş sen! bir zamanlar sana olan sevgim ve sevgimin uğruna büyüttüğüm gülün soldu artık! sen ve seninle yaşanan her şey geçmişin kapısının ardında kaldı… artık Ne senden Ne de yaşanılanlardan bir iz var belleğimde…
adını kazıdığım duvarlarda yok oldu artık! anlasana sen! her şey seninle birlikte bende öldü artık. hani ölüler bir gün dirilirmiş ya işte sen bende hiçbir zaman dirilmeyeceksin! çünkü bir zamanlar “yüreği Sevda kokan” ben sende sevdayı yaşamamaya yeminli olacağım. doğduğun yerde ölecek ve orda gömüleceksin!!!

MEÇHUL BİRİNDEN AŞKA LAYIK OLMAYAN SANADIR NEFRETİM…
ELVEDA!!!

« Önceki Başlık | Sonraki Başlık »  Sayfa başına dön

Hızlı Cevap

Aşk'a Layık Olmayanlara
Forum Saati 02.05.24 15:42 .