Ismail YK Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toplam Mesajınız : 0

Kayıt OlKayıt Ol  Forum KurallarıForum Kuralları  Latest imagesLatest images  AnasayfaAnasayfa  AramaArama  İsmail YK Fanİsmail YK Fan  Giriş yapGiriş yap  

Umut Olsun Haberin, Umut Yoksa Boşver Gitsin...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Umut Olsun Haberin, Umut Yoksa Boşver Gitsin... Empty26.06.09 17:53
Birgül
Haydi Bastır

Birgül

Kadın Kayıt Tarihi : 18/06/09

Umut Olsun Haberin, Umut Yoksa Boşver Gitsin... Vide
MesajKonu: Umut Olsun Haberin, Umut Yoksa Boşver Gitsin...   

Her yolu denedim olmuyor yar! Yaşamak zor geliyor bana, buram buram sevda dumanları tütüyor yüreğimden daha …
Eski bir tek resmin kalmış bende bakıp bakıp dalıyorum uzaklara ,sonra resmini öpüyorum sen diye! Gözlerimi yumuyorum,öptüğüm resmin değil sen ol diye dua ediyorum ta!içimden,açılıyor yine ağır ağır gözlerim, bana bakıyorsun sessizce ve gülümsüyorsun! acıyorsun !biliyorum şu halime,acıma bana ne olur !acıyarak bakma! gelecekmişsin gibi masmavi umutla bak!yağmura duran bulutlar gibi,bakma! gözlerime…
Ellerimden alma bir bir umutlarımı,haber güvercinlerini uçur bir sabah uyandığımda! geleceğeni heber etmek için konsun ellerime yalnızca …
Bir ömür boyu ayrılmamaya yemin etsin geldiğinde gözlerin,dillerin sussun,ne anlamı var söylenecek sözlerin nefesin değiyorsa saçlarıma,nasıl unutmam geçen yılları kalplerimiz sevişirken sessizce tek bir vucutta…
Her şeyi unutuyorum bazen,ne yediğimi içtiğimi bile unutuyorum ne kadar yorulduğumu,bir kitabı kaç defa okuduğumu,aynı sayfayı kaç kez açtığımı,gülmenin nasıl olduğunu bile unuttum inan ki! bir seni birtek seni unutmuyorum…
Geçen yıllarda kaç defa sevdiğimi yeniden, resmine bakıp kaçkere sitem ettiğimi,hesap sorduğumu bile unuttum,yalnız seni tek seni unutmuyorum…
Olmuyor olamıyor sensiz,ne kadar denedim bilemezsin,gözlerim her kapandığın da senin yanında olmak istiyorum,düşlerim sana koşuyor seni arayıp duruyor sisler içinde ellerim,gelmediğinde üşüyorum! üşüyor soğuk karanlıklar da yüreğim…
Gelmeyeceksin hiçbir vakit biliyor ama yinede seviyor ve seveceğim
Bana düşen seni beklemek sevdiğim sana ise beklenmek düştü..beklenen olduğunu bilmek mi zor bekleyen olmak mı , bunu bilmiyorum işte! Tek bildiğim ‘’sensizlik’’ cehenneme mahkum olmak….

« Önceki Başlık | Sonraki Başlık »  Sayfa başına dön

Hızlı Cevap

Umut Olsun Haberin, Umut Yoksa Boşver Gitsin...
Forum Saati 17.05.24 8:01 .