Ismail YK Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toplam Mesajınız : 0

Kayıt OlKayıt Ol  Forum KurallarıForum Kuralları  Latest imagesLatest images  AnasayfaAnasayfa  AramaArama  İsmail YK Fanİsmail YK Fan  Giriş yapGiriş yap  

Filmleri Boşver Anısı Kalsın Yeter

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Filmleri Boşver Anısı Kalsın Yeter Empty15.01.10 12:56
*__NidA__*
Administrator

*__NidA__*

Kadın Kayıt Tarihi : 13/11/09

Filmleri Boşver Anısı Kalsın Yeter Vide
MesajKonu: Filmleri Boşver Anısı Kalsın Yeter   

Başarılı spiker Burcu Esmersoy filmlerde rol almasının nedenini açıkladı: Filmlerde anı olsun diye oynuyorum
• Ekranların dikkat çeken spikerleri arasında yer alan Burcu Esmersoy,Romantik Komedi filminde anı olsun diye oynadığını söyledi. Bir süre önce medyanın gündemine dans sahneleriyle geldiği Romantik Komedi filminde rol alan Esmersoy, kendisinin oyuncu olmak yönünde bir isteği olmadığını sadece anı olsun, ileride torunlarına göstereceği bir şey
olsun diye bir dizide ya da sinema filminde yer almayı isteğini belirtti.
YILDA 4 FİLM TEKLİFİ
İşini çok sevdiğini ve başka bir iş yapmak istemediğini belirten Esmersoy, “13 yıldır neredeyse her sene, senede 4 tane olmak üzere ya dizi ya sinema filmi teklifi geldi. Şu işi de yaptım artık ve iyi ki de yapmışım gerçekten. Bütün hevesimi de aldım ve çok rahatladım” dedi.

« Önceki Başlık | Sonraki Başlık »  Sayfa başına dön

Hızlı Cevap

Filmleri Boşver Anısı Kalsın Yeter
Forum Saati 27.04.24 20:31 .