Ismail YK Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toplam Mesajınız : 0

Kayıt OlKayıt Ol  Forum KurallarıForum Kuralları  Latest imagesLatest images  AnasayfaAnasayfa  AramaArama  İsmail YK Fanİsmail YK Fan  Giriş yapGiriş yap  

Parasız Turneye Çıkalım Dedik Müzikali Bitirdiler

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Parasız Turneye Çıkalım Dedik Müzikali Bitirdiler Empty15.01.10 12:50
*__NidA__*
Administrator

*__NidA__*

Kadın Kayıt Tarihi : 13/11/09

Parasız Turneye Çıkalım Dedik Müzikali Bitirdiler Vide
MesajKonu: Parasız Turneye Çıkalım Dedik Müzikali Bitirdiler   

Candan Erçetin ile müzikalde oynamaya doyama-dığını söyleyen
Beyaz, “Harika bir çalışmaydı. Parasız Anadolu turnesi yapalım dedik
oyunu bitirdiler” dedi
Genç Bakış programına katılan Candan Erçetin’e ‘Yıldızlar Altında’ müzikalindeki rol arkadaşı Beyaz’dan iltifat yağdı. Programa telefonla katılan Beyaz, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi öğrencilerinin sorularıyla terlettiği sanatçıya destek verdi. Beyazıt Öztürk telefon konuşmasında, Candan Erçetin ile birlikte başrolünü üstlendikleri ‘Yıldızlar Altında’ müzikali hakkında ilginç bir açıklama yaptı. Müzikalin anlamsız bir biçimde sonlandırıldığını söyleyen Beyaz, şöyle konuştu: “Candan’la birkaç yıl önce ‘Yıldızlar Altında’ müzikalini yaptık. Ama kısa sürdü, sebebini hâlâ anlayamıyorum. Üstelik Candan da ben de hiç para almadan Anadolu turnesi yapalım dedik ama bitirdiler. Oysa Candan’la oynamaya
doyamamıştım.” Beyaz’ı doğrulayan Candan Erçetin ise “Doğrudur, yine de iş yapmıştık. Ama şu üniversitenizin salonu 600 kişilik. Ayakta kalmış arkadaşlarınız. Ama 3 bin kişilik yer tutmuşsanız ve seyirci doldurmadıysa biz ne yapalım. Her yeri farklı değerlendirmek lazım” dedi

« Önceki Başlık | Sonraki Başlık »  Sayfa başına dön

Hızlı Cevap

Parasız Turneye Çıkalım Dedik Müzikali Bitirdiler
Forum Saati 28.04.24 3:56 .