Ismail YK Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toplam Mesajınız : 0

Kayıt OlKayıt Ol  Forum KurallarıForum Kuralları  Latest imagesLatest images  AnasayfaAnasayfa  AramaArama  İsmail YK Fanİsmail YK Fan  Giriş yapGiriş yap  

Bu Blog Çok Güldürür!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Bu Blog Çok Güldürür! Empty14.01.10 12:17
*__NidA__*
Administrator

*__NidA__*

Kadın Kayıt Tarihi : 13/11/09

Bu Blog Çok Güldürür! Vide
MesajKonu: Bu Blog Çok Güldürür!   

Kocasının uyurken sayıkladıklarını kaydederek blog oluşturan kadın bir internet hiti haline geldi.

'Sleep Talkin Man' adlı blogun yazarı Karen Slavick-Lennard yumuşak huylu kocasının rüyalarındaki renkli hayatından bahsediyor.

Karen Slavick, reklam beyanı yöneticisi olan eşinin uykusunda seksten iç çamaşırlarına, vampir penguenlerden zombi domuzcuklara kadar birçok şeyden bahsettiğini söylüyor.

Geceleri Adam'ı dinlerken çok güldüğünü fark eden Karen bir süre sonra onları kaydetmeye ve insanlarla paylaşmaya karar veriyor. Londra'nın güneybatısındaki Richmond kentinde yaşayan 36 yaşındaki çift Karen'in bloğunun ve Twitter hesabının bu kadar ilgi görmesiyle şok olduklarını belirtiyorlar.

Son 5 günde blogu 50 farklı ülkeden, yarım milyonun üzerinde insanın okuduğu kaydediliyor.

İşte blogda yer alan Adam'dan inciler;

- "Annen yine geldi, göm beni göm beni"

- "Ben kilo almadım. Senin gözlerin şişman"

- "Ne zamandan beri benim iç çamaşırlarım sende güzel duruyor? Çıkart, çıkart onları"

- "Ölmek istemiyorum! Seksi seviyorum ve tüylü hayvanları"

- "Patates çantalarım. Patates çantalarımı bulamıyorum. Onlara çok ihtiyacım var.Patates çantalarımı kim aldı?"

- "Yastık yapıyorum. Onları kabarık tut! Mmmmmmmmmmm, yastıklaar."

- "Sen güzelsin. Güzel güzel güzel güzel güzel (uzun bir sessizlik) Şimdi uzaklaş ve başka bir yerde güzel ol.Sıkıldım"

- "Vampir penguenler? Zombi domuzlar? Yeter...yeter...

« Önceki Başlık | Sonraki Başlık »  Sayfa başına dön

Hızlı Cevap

Bu Blog Çok Güldürür!
Forum Saati 26.04.24 11:37 .