Ismail YK Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toplam Mesajınız : 0

Kayıt OlKayıt Ol  Forum KurallarıForum Kuralları  Latest imagesLatest images  AnasayfaAnasayfa  AramaArama  İsmail YK Fanİsmail YK Fan  Giriş yapGiriş yap  

Pembe Mayonun İntikamını Alacak

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Pembe Mayonun İntikamını Alacak Empty13.01.10 13:03
*__NidA__*
Administrator

*__NidA__*

Kadın Kayıt Tarihi : 13/11/09

Pembe Mayonun İntikamını Alacak Vide
MesajKonu: Pembe Mayonun İntikamını Alacak   

Pembe intikam! Cemil İpekçi, geçen yaz pembe mayosuyla güneşlenirken fotoğraflarını çekip, eleştiri konusu yapanlardan rövanşı nasıl alacağını açıkladı. Ünlü modacı İpekçi, 19 Ocak'ta lansmanını yapacağı 'cemilipekci.com.tr' adlı yeni internet sitesinde medya dünyasını 'eğlenceli bir sürpriz'in beklediğini söyledi.

Kamera bile aldım
İpekçi, web sitesinin içeriğini şöyle açıkladı: "Sitede yeni tasarımlarımın yanı sıra gazetecilerle ilgili haberler de olacak. Kim, ne renk mayo giymiş, kiminle aşk yaşıyor hepsini kendi sanal gazetemde yayınlayacağım. Bu yaz ilk renkli mayoyu giyen gazetecinin resmini de, kendi resmimin yanına koyacağım. Kamera bile aldım."

Yıllarca günah keçisi oldum şimdi sıra sizde!
Ünlü modacı Cemil İpekçi, gelecek hafta yapacağı defilesiyle ilgili bilgi verdiği basın toplantısında özel yaşantısıyla ilgili haber yapanlara böyle seslendi...

Pembe Mayonun İntikamını Alacak Medya

« Önceki Başlık | Sonraki Başlık »  Sayfa başına dön

Hızlı Cevap

Pembe Mayonun İntikamını Alacak
Forum Saati 10.05.24 21:46 .