Ismail YK Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toplam Mesajınız : 0

Kayıt OlKayıt Ol  Forum KurallarıForum Kuralları  Latest imagesLatest images  AnasayfaAnasayfa  AramaArama  İsmail YK Fanİsmail YK Fan  Giriş yapGiriş yap  

5 Adet Fıkra

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
5 Adet Fıkra Empty25.06.09 15:56
Birgül
Haydi Bastır

Birgül

Kadın Kayıt Tarihi : 18/06/09

5 Adet Fıkra Vide
MesajKonu: 5 Adet Fıkra   

Bir işadamı, oldukça yoğun ve yorucu geçen bir seneden sonra tatile çıkmaya karar verir. Eşi de kendisi gibi meşgul olduğu için birlikte tatil yapacakları bir dönem ayarlamak zor olur. İspanya kıyılarında bir otel bulur ve bulduğu ilk uçakla oraya gider. Otele yerleşirken bir aylık bir rezervasyon yaptırır. Bir hafta kadar güzelce tatil yaptıktan sonra, bir akşam yemeğinde garson kendisine bir mektup iletir. Mektubu okuyan işadamı, tatilini geçirdiği otelin yöneticisinin yanına gider. "Ne yazık ki tatil sona erdi..." Yönetici şaşırır ve üzülür. "Ama beyefendi, bir aylık rezervasyon yaptırmıştınız, ne oldu böyle aniden?" İşadamı çaresiz bakışlarla cevap verir: "Evet bir ay kalacağım, ama tatil bitti. Karım işinden izin almayı başarmış ve iki gün sonra burada olacakmış..."

Temel birgün otele gitmiş.Otelde odasında otururken telefon çalmış, morgözlü canavar arıyomuş.Temel telefonu açmış "alo kimsinuz?" diye sormuş."Ben morgözlü canavar yanına geliyorum" demiş.Temelde gel bende seni bekliyorumdemiş.morgözlü canavar gelmiş temelde demişki gelde öteki gözünü ben morartıyım demiş.

Bir gün delliler hastanesinde duvara otobüs resmi çizmişler.Delilere "hadi otobüse binin" demişler.bir deli dşında herkes binmiş. doktorlar o tek delinin iyileştiğini sanıp sorar: "sen niye binmedin?" der. deli doktorlara dönüp: "ben şurdan taksi çevircem" der.

Bir gün Temel'in annesi ölmüş vasiyeti şöylemiş: "oğlum ben ölücem ben ölürsem bana mezartaşı yaptır." Ama Temel'in parası yokmuş aklına bir fikir gelmiş başka bir yerden mezar taşı çalmış, kendi annesinin mezarına dikmiş. Dursun görmüş demişki "ula Temel sen ne yaptın?" Temel: "Boşver Dursun zaten annemin okuması-yazması yoktur.

Bir adam, komşusunu mahkemeye vermiş. Hakim sorar bu adamı niye mahkemeye verdin? adam hemen cevap verir: "Bana su aygırı" dedi. "Nezaman" diye sorar hakim: "adam 1 yıl önce" der. Hakim "peki niye şimdi mahkemeye verdin" diye sorar adam "su aygırının ne olduğunu bu gün öğrendim" der.

« Önceki Başlık | Sonraki Başlık »  Sayfa başına dön

Hızlı Cevap

5 Adet Fıkra
Forum Saati 02.05.24 22:14 .