Ismail YK Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toplam Mesajınız : 0

Kayıt OlKayıt Ol  Forum KurallarıForum Kuralları  Latest imagesLatest images  AnasayfaAnasayfa  AramaArama  İsmail YK Fanİsmail YK Fan  Giriş yapGiriş yap  

Mesleğe Göre Aşk Teklifleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Mesleğe Göre Aşk Teklifleri Empty06.07.09 13:47
Birgül
Haydi Bastır

Birgül

Kadın Kayıt Tarihi : 18/06/09

Mesleğe Göre Aşk Teklifleri Vide
MesajKonu: Mesleğe Göre Aşk Teklifleri   

Ayakkabıcı : ah sevdiceğim sensiz hayat bana bi numara küçük geldi, kalbimi vurdu, su toplattı hop hop hoplattı, canım yanıyor ne olur dön..

Bilgisayarcı: açtım kapadım kendimi yine de düzelemedim sensiz.. printerım ol yaz beni yarım yarım..

Kabzımal: mevsimlik sebzeler geldi, hormonsuz domates geldi, kütür kütür hıyar geldi sen gelmez oldunnn..

Modcu: senden kilitli bir topicim olsun istiyorum sevgilimm, tam bizim mod'a göre göre...

Müzisyen : kalbimin sol anahtarı, yarımlık notam, bu porte var ya.. sana feda olsun

Kasap: senin o bakışların yarim, iki kere çekilmiş kıyma gibi lap diye yapıştırır tezgaha beni.. sinirlerim ayıklanır sesini duyunca.. ben seninim artık, ister inegöl köfte yap beni ister cızbız..

Avukat:itiraz ediyorum sayın aşkım.....böğrüm müvekkil misali yanmakta sana tutulalı.....

Manav- Domates yanaklım....patlıcan dudaklım......enginar kılıklım......3 kilosu bir milyonluk bir aşk değil benimki......

Milletvekili:bizim kasabaya yapılcak köprünün inşaatına başladık...15 sene sonra....beni ööle değiştirdin ki vaadettiklerimi yapmaya başladım.....

Doktor : öksür sevdiğim, ciğer filmin pırıl pırıl, gönlünce öksür sevdiğim... hapşur sevdiğim grip aşısı gibi senin aşkın, beni mikroplardan korur sevdiğim

Haber Spikeri:Iyi aksamlar..Evdeki telefondan bildiriyorum.Dun aksam beynime ulasan sinyale gore, sana asigim ve seviyorum.Bir dahaki konusmamiza kadar hoscakal

Çiftçi : buğday başağı gibi sarı saçların, rüzgarda mağrur boynunu büker güzeller güzeli.. gel de aşık olma

Benzinci:sulandırılmış mazot gibi motoru bozan adamlardan değilim ben.....petrol rafinerisine döndüm seni seveli.....

Bodyguard:seni çok pis döverim benim asabımı bozma.....seviyoz dedik ya.....şimdi kaybol.....

Lunaparkçı:gondoldan indim çarpışan otom arızalandı.....sigaralara denk gelmiyor kasnaklar......dönme dolap ettin beni peşinde.....yeter artık aşıkım uleee....
Mesleğe Göre Aşk Teklifleri Empty22.10.09 17:31
Dilan YK
YK Star

Dilan YK

Kadın Kayıt Tarihi : 05/04/08

MesajKonu: Geri: Mesleğe Göre Aşk Teklifleri   

Bodyguard : Seni Çok Pis Döverim Benim Asabımı Bozma.. Seviyoz Dedikya Şimdi Kaybol Sırıtmak Sırıtmak
Mesleğe Göre Aşk Teklifleri Empty22.10.09 19:24
ZahideYK
Çalışkan YK'cı

ZahideYK

Kadın Kayıt Tarihi : 20/06/09

Haha Sırıtmak Tşkler
Mesleğe Göre Aşk Teklifleri Empty15.11.09 18:09
Gamzee_Yk
Yeni YK'cı

hahah süpermis yaaa Mesleğe Göre Aşk Teklifleri 72358 saol...
Mesleğe Göre Aşk Teklifleri Empty27.11.09 11:51
*__NidA__*
Administrator

*__NidA__*

Kadın Kayıt Tarihi : 13/11/09

tşk

« Önceki Başlık | Sonraki Başlık »  Sayfa başına dön

Hızlı Cevap

Mesleğe Göre Aşk Teklifleri
Forum Saati 02.05.24 10:36 .