Ismail YK Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toplam Mesajınız : 0

Kayıt OlKayıt Ol  Forum KurallarıForum Kuralları  Latest imagesLatest images  AnasayfaAnasayfa  AramaArama  İsmail YK Fanİsmail YK Fan  Giriş yapGiriş yap  

Zamansız

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Zamansız Empty03.07.09 9:16
Birgül
Haydi Bastır

Birgül

Kadın Kayıt Tarihi : 18/06/09

Zamansız Vide
MesajKonu: Zamansız   

Zamansız Rainless_lips_V_by_SezenYalcinkaya

Zamansız..
Zaman...

Zaman ilerlerken bana sormadanZamansız Virgul sen yoktun hiç olmadın kiZamansız Virgul
Yüreğim acırken en derinden nedeni senden başkası değildi. Sen benim içimden gelen bir gözyaşısın. Çok sevmiştim evet! KorkularımZamansız Virgul umutlarım ve birçok işe yaramaz yalanlarınZamansız Virgul hepsine rağmen sevmiştim seni. Zaman inatZamansız Virgul hayata inatZamansız Virgul uzaklıklara inat en önemliside sana inat Sevmiştim seni.
Çünkü umutlar vardı avucumda asla elimden düşürmedim o tek gerçeğimi.

Ağlıyordum..
Sen yoktun
Bilmiyordun
Bilmek istemiyordun..

Seviyordum
Sen yoktun
Bilmiyordun
Bilmekte istemiyordun..

Unutamıyordum
Oysa yoktun
Biliyordun
Unutamazdım.

Sonra geldin ansızınZamansız Virgul hiç beklemediğim bir zamandaZamansız Virgul Zamanlar beklediklerimden ibaret değilmiş oysa.. Zamansız gelince ayrılıklar kavuşmalarda zamansız olurmuş. Zamansız geldinZamansız Virgul zaman sensiz gelmiş.
Sen bensiz olmayı hakettin! GeldinZamansız Virgul peki bulabildinmi beni.

Zaman en güzel çare unutmayaZamansız Virgul yaşanan kırık aşklara bakıldığında yüzü gülemiyorsa insanın aşka bakıp iç çekiyorsa gözler söylermisin bana daha ne kadar sevebilirdi bu yürek seni!

Sevmekten korkar oldum. Korkuyorum...

GeldinZamansız Virgul
Ben geldim! (dedin)
Bu kadarmıydı herşeyZamansız Virgul neler söyletiyor sana yalnızlık! Yazık!
Peki neden hala içim acıyor sevmediğimi söylerkenZamansız Virgul neden gözlerim doluyor neden sana inanmak istiyorum ilk defaZamansız Virgul sorgularım bitmiyorki sana!

İşte yine geldin
Üzgünüm
Hoş gelmedin..

Öyle bir gittinki benden hayal bile edemez oldum sen ve beni. Hayalinde gitti....

Gittin

Dönerim belki diyemedinZamansız Virgul
Diyemezdin.
Dönmek için gidemezdin.

Gittin
Neden bittin!

İçimde kalmadın inanZamansız Virgul arıyorum arıyorumda senden kalan tek bir gülümseyiş göremiyorum... Tamda kendime gelmişkenZamansız Virgul neden çıkıp geldinkiZamansız Virgul söylesene ne fark etti!

Geldin..
Hoş Gelmedin..

Acıyla geçen zaman arkandan bakarken nasıl olurda unutabilirsin yaşananlarıZamansız Virgul Sen geleceğinede bakamadınki..

Geldin..
Zamansız geldinZamansız Virgul
Tamda ben giderken geldinZamansız Virgul
Ellerim sağa sola sallanırkenZamansız Virgul yüreğim paramparça demlenirken geldin.

Ben gittim yaZamansız Virgul
İşte şimdi hoş geldin...

..

« Önceki Başlık | Sonraki Başlık »  Sayfa başına dön

Hızlı Cevap

Zamansız
Forum Saati 17.05.24 4:57 .