Ismail YK Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toplam Mesajınız : 0

Kayıt OlKayıt Ol  Forum KurallarıForum Kuralları  Latest imagesLatest images  AnasayfaAnasayfa  AramaArama  İsmail YK Fanİsmail YK Fan  Giriş yapGiriş yap  

Acı Deneyim

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Acı Deneyim Empty03.07.09 9:08
Birgül
Haydi Bastır

Birgül

Kadın Kayıt Tarihi : 18/06/09

Acı Deneyim Vide
MesajKonu: Acı Deneyim   

İçimdeki bu acı neyin nesi? Neden bu kadar kalıcı? İstenmeyen bir misafir gibi zorluğuAcı Deneyim Virgulağırlığı ve tahammülsüzlüğü var üzerimdeAcı Deneyim Virgulbunalıyorum.Her gücümü toplayıp tam da ayağa kalkmaya çalıştığımda sert bir darbe alır gibi çöküp kapaklanıyorum tiksindiğim yerlere.Çok yoruldumAcı Deneyim Virgulcanım çok yanıyorAcı Deneyim Virgulbu bir hastalıksa eğer çabuk geçse iyi olur.çabuk geçsin nolurAcı Deneyim Virgulyoksa kapanmaz yaralardan sadece iz kalmayacak tuttuğu yeride beraberinde götürecek.UtanıyorumAcı Deneyim VirgulkorkuyorumAcı Deneyim Virgulağlamaklıyım ama artık ağlamak istemiyorum en azından böyle acılar sebep olmasın artık.Değecek sebeplerim Acı Deneyim Virgulhakkedecek kişilere aksın yada mutluluktan aksın olmaz mı?Ben küçücük şeylerle mutlu olmayı başarabiliyorum nasılsa..

Kahretsin yine tuttu yakaladı en acı yerinden….
Hoş geldin demiştim oysa.

« Önceki Başlık | Sonraki Başlık »  Sayfa başına dön

Hızlı Cevap

Acı Deneyim
Forum Saati 17.05.24 4:44 .