Ismail YK Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toplam Mesajınız : 0

Kayıt OlKayıt Ol  Forum KurallarıForum Kuralları  Latest imagesLatest images  AnasayfaAnasayfa  AramaArama  İsmail YK Fanİsmail YK Fan  Giriş yapGiriş yap  

Aklımdasın

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Aklımdasın Empty03.07.09 9:08
Birgül
Haydi Bastır

Birgül

Kadın Kayıt Tarihi : 18/06/09

Aklımdasın Vide
MesajKonu: Aklımdasın   

Aşkım...Gözlerine baktımda sana şiir yazdım..Dersin ortasında finansal tablo analizlerinde ismin geçti boyuna..Defterim başlığı sensiz hiç bir kelimeyi kabul etmedi..İngilizce dersinde bile ismin en baş köşedeydi..
A k L i m D a S i n . . .
İmtihanlar bitsede seni düşünme payı için kendime ekstradan dakika ayırıyorum..Seni düşünerek girdiğim hiç bir sınav bana ihanet etmedi..

Ara sıra ve bilhassa otobüs yolculuklarında kulak çınlamalarımda aklıma geliyorsun..Beni mi düşünüyorsun ne ?..

Bazen de sinüzitim kuduruyorAklımdasın Virgul mükemmel bir başağrısı alıyor beni..Dayanılmaz bir mutluluk çekiyorum seni düşününce..Bilemezsin senAklımdasın Virgul seni düşünürken başağrısı çekmenin zevkini..

Seni düşünüp uykulara daldım..Sabahları erken kalkıp koşa koş işime gidiyorum..Millet stres içinde kafayı yerkenAklımdasın Virgul ben güle oynaya iş bitirdim..Sanki her saat başı adını ezberlemem için bir çalar saat görevi görüyor beynim..Saçma sapan kişisel gelişim metodlarından daha etkili bir gülüşün var senin..

Seni sevince işimi de sever oldum..Artık günaydınlarım bile içtenAklımdasın Virgul gülüşlerimde..

Alışverişe giderken bile senin zevkini önemsiyorum..Acaba bunu beğenirmi demekten alamıyorum kendimi..Yanımda olmaman pasaklılığa sürüklüyor beni ama her daim janti gezemiyorum..Kendimi beğenmiş züppelerden farkım olmadığını söylese de çoğu arkdaşlarımAklımdasın Virgul ben seni sevdiğim için seviyorum aldığım cicilerimi..

Hani arada bir de diyorlar ya bana bencilsin sen oğlumAklımdasın Virgul bencilliğin egolarını aşmış diye..

Onlar bilmiyorlar güzelim..Hem nereden bilecekler ki..Benim bencilliğim bile sensin..

Senle başlayan hiç bir şeyin bitmesini istemediğim gibi yazımı da bitirmek istemiyorum..Sürsün istiyorum senli flu bi dünya..

« Önceki Başlık | Sonraki Başlık »  Sayfa başına dön

Hızlı Cevap

Aklımdasın
Forum Saati 17.05.24 4:45 .