Ismail YK Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toplam Mesajınız : 0

Kayıt OlKayıt Ol  Forum KurallarıForum Kuralları  Latest imagesLatest images  AnasayfaAnasayfa  AramaArama  İsmail YK Fanİsmail YK Fan  Giriş yapGiriş yap  

Yüzüm Gülüyor İçim Zehir...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yüzüm Gülüyor İçim Zehir... Empty03.07.09 9:03
Birgül
Haydi Bastır

Birgül

Kadın Kayıt Tarihi : 18/06/09

Yüzüm Gülüyor İçim Zehir... Vide
MesajKonu: Yüzüm Gülüyor İçim Zehir...   

Yüzüm Gülüyor İçim Zehir... Therainthatfallsbyredfrtn8

Bir günün daha yorgunluğu var üstümde...
Sensiz geçen bir günün acısı daha kalbime işlendi...
Ne kadar mutlu görünüyorum dışardanYüzüm Gülüyor İçim Zehir... Virgul ne kadar vurdumduymaz... İçimde kopan fırtınalarıYüzüm Gülüyor İçim Zehir... Virgul içime akan gözyaşlarını bir ben bilirim bir de Allah...
Bu günde sevmedim ben seni değil mi? Bu zamana kadar hiç sevmedim zaten değil mi?
Madem öyle; seni sevmeyen bu kalp neden atacak gücü çok zor buluyor kendinde? Neden bu beden durmadan seni istiyor? Neden bu can yaşamak için sesini duymak istiyor? Neden?
Madem sevmedim seni bu gün... Madem sevemedim bu zamana kadar; neden aradı bu gün de gözlerim seni? Belki de olması gereken bu... Belki de ikimiz içinde en iyisi bu... Fakat dayanacak gücüm kalmadı bu gün... Hayatımın en kötü en karamsar günlerini yaşıyorum sözde baharımda...
Ne baharı istiyorum ne de yazı sen yanımda olmadıktan sonra...
Oku bu satırlarımı ama tepki verme... Sakın ağlama... Gözyaşlarını seni sevmeyen biri için boş yere akıtıp ziyan etme...
Bundan sonra sevdiğin insanlar için ağla ama sakın benim için ağlama... Sen bana bakmaYüzüm Gülüyor İçim Zehir... Virgul gülerim eğlenirim ama içimde ne olup bittiğini kimse anlamaz... Anlayamaz... Bilirsin GÜl Kİ NE DÜŞÜNDÜĞÜNÜ BİlMESİNlER sözünü çok severim... Ne düşündüğümü ne hissettiğimi belli etmem...
Keşke böyle olmasaydı... Ayrılmasaydık hani... KonuşsaydıkYüzüm Gülüyor İçim Zehir... Virgularayabilseydim seni...
Seni Çok Seviyor sana göre seni sevmeyen bu kalp... Hemde tahmininden çok...
Bu mesaj benim için o kadar önemli ki şu an anlatamam sana...
Hani düşünüyorum; acaba harf sayısı mı daha fazla yoksa gözyaşlarımın taneleri mi?
Tamam tamam bişe demiyorum sende çok ağladın benden sonra hatta hala ağlıyorsun bişe demiyorum...
Ama şunu bil;

Seni Hala Çok Seviyorum...

Seven insan gitmezdi dimi? Bırakmazdı sevdiğini... İnsan bazen olması gerekenler için yaşıyor be gülüm... Bazen sevmek dahi yetmiyor...
Ama şunu da unutma... Bu kalp senin için atıyor...

« Önceki Başlık | Sonraki Başlık »  Sayfa başına dön

Hızlı Cevap

Forum Saati 17.05.24 6:17 .