Ismail YK Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toplam Mesajınız : 0

Kayıt OlKayıt Ol  Forum KurallarıForum Kuralları  Latest imagesLatest images  AnasayfaAnasayfa  AramaArama  İsmail YK Fanİsmail YK Fan  Giriş yapGiriş yap  

Msn İstediğiniz Kişiyi Deli Edin

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Msn İstediğiniz Kişiyi Deli Edin Empty29.01.10 21:52
Prigo
Erişilmez YK'cı

Prigo

Erkek Kayıt Tarihi : 19/06/09

Msn İstediğiniz Kişiyi Deli Edin Vide
MesajKonu: Msn İstediğiniz Kişiyi Deli Edin   

Bu yöntemi kendim şahsen denedim ve başarılı oldum
Diyelim msn listenizde gıcık olduğunuz biri var Hatta sizi engellendiğini anladığınız biri var İntikam almak istiyorsanız şimdi anlatıcağım yol ile onu çıldırtabilirsiniz
Msn Messenger dan posta kutunuza yani ******* hesabına girin
Mail gönderme kısmına gelin ve kime yapıcaksanız onun adresini yazın
KOnu bölümüne anlamlı bişeyler yazın (Misal sizi engellemiş ise "Neden engellendin" diye yazabilirsiniz)
Msj bölümüne ise istediğinizi yazın
Buraya kadar herşey sanki normal bir mail atarmış gibi İşin esas kısmı şimdi başlıyo
"Gönder" yada "send" tuşuna birer saniye aralıkla istediğinz kadar basın İçinizden "1001Msn İstediğiniz Kişiyi Deli Edin Virgul 1002Msn İstediğiniz Kişiyi Deli Edin Virgul 1003" diye sa***** mousenuza tıklayınElinizi alıştırdığınız zaman daha kolay olucak Siz mail gönderdikçe karşı tarafa sürekli "1 yeni e-postanız var" seçeneği arka arkaya hiç durmadan gidecektir ve o kişi bunu messengerinda arka arkaya açılan pencerelerle görücektir
Şimdi buna flood mail diyebilirsiniz Ama flood mailleri belirli programla yaparsınız Bu yöntem için programa falan ihtiyaç yok

« Önceki Başlık | Sonraki Başlık »  Sayfa başına dön

Hızlı Cevap

Msn İstediğiniz Kişiyi Deli Edin
Forum Saati 29.03.24 0:36 .