Ismail YK Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toplam Mesajınız : 0

Kayıt OlKayıt Ol  Forum KurallarıForum Kuralları  Latest imagesLatest images  AnasayfaAnasayfa  AramaArama  İsmail YK Fanİsmail YK Fan  Giriş yapGiriş yap  

Bırak Aşk Bende KaLsın

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Bırak Aşk Bende KaLsın Empty24.01.10 18:17
*__NidA__*
Administrator

*__NidA__*

Kadın Kayıt Tarihi : 13/11/09

Bırak Aşk Bende KaLsın Vide
MesajKonu: Bırak Aşk Bende KaLsın   

Her gidişine ayrı anLam yükLüyorum.

Yapma Allah aşkına, Ya hep kaL benimLe Ya söz etme gidişLerinden, Yada siLinsin isminde cisminde oynama BenimLe dengemi bozuyorsun...

Aşkı yaşayacak yürek bırakmıyosun insanda...

Seni seviyorum diye başLayan ama iLe devam cümLeLeri duymaktan bıktım, seviyorsa seviyondur aması oLmaz bu işin, üsteLik bir cümLenin sonunda ama varsa bir önceki yargının hiç bir hükmü yoktur artık...

Seni seviyorum ama birLikte oLmamız imkansız yaa imkansız diğebiLiyosan eğer, sevmiyosun demektir bahaneLere sığınma...

İnsanLarın HayatLarına sorgusuz, suaLsiz girip, sonrada darmadağın edip hiç bişey söyLemeden gidenLerden nefret ediyorum...

BöyLemisin sende gerçekten gitmekmi istiyorsun?

YürekLi oL hadi biraz konuşmak istedikLerini söyLe, iki çift sözü hak etmedikmi biz, hiçmi saygın yok... Ahhhh ben niye hep yanıLıyorum, hep niye tam işte bu dedikLerim sömürüyoLar Aşkımı...

Biraz dahamı katı oLmaLıyım, dahamı kapaLı tutmaLıyım kapıLarımı... Bazen bu dünyadan oLmadığımı düşünüyorum, oyun yapamıyorum, hesap yapamıyorum...

İnsanız bizde hepimizin zaafları var, herkesin yanLışLarı var, iyide hep benimi buLacak bunLar...

Hiç bir kaygıya yer vermeden, hiç bir hesabı düşünmeden açsaydın eğer bana yüreğini, işte o zaman görürdün bir aşkın nasıL ''EFSANE'' ye dönüşebiLeceğini...

Sen gözLerini kapatıyorsun, bir sen varsın başka hiç bir şeye bakmıyorsun!!! Herşey senin çevrende şekiLLenmeLi, herşey sana göre düzenLenmeLi...

BECEREMİYORUM kusura bakma...!!!

Şimdi GiDiyoRum...!!!

Aşk tam tesLimiyet ister,kendini aşkın koLLarına ya Bırakırsın yada bırakamazsın... Bir yanım dışarıda kaLsın dediğin noktada aşkı boğarsın, yok edersin o güzeLim duyguyu...

Bu Yüzden Hep CesurLarın işidir AŞK...

Bırak bırak AŞK Bende KaLsın...........

« Önceki Başlık | Sonraki Başlık »  Sayfa başına dön

Hızlı Cevap

Bırak Aşk Bende KaLsın
Forum Saati 28.03.24 14:51 .